![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/kapak_web_heyecan.jpg)
1. Sınıflarımızın Okul Heyecanı
29 Eylül 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/trk_kapak.jpg)
Turkuaz Sınıfta Birbirinden Farklı Etkinlikler
14 Ekim 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/bagis_kapak2-962x480.jpg)
Velilerimizin Anlamlı Bağışları Devam Ediyor
TED Eskişehir Koleji 6.ve 8.sınıf öğrencilerimizin velisi Murat Çetintaş 2019-2020 öğretim yılı pandemi döneminde öğrencimizin kullanmadığı yemek hizmetlerinin maddi karşılığını okulumuzun burslu öğrencileri için değerlendirilmek üzere bağışta bulundu. TED Eskişehir Kolejinde 2020-2021 öğretim yılında başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencimizin eğitimine katkıda bulunarak 1 öğrencimizin geleceğini aydınlatan velimiz Murat Çetintaş’a Okul Müdürümüz Caner Umur tarafından “Bağış Sertifikası” takdim edildi
TED Eskişehir Koleji 6.ve 8.sınıf öğrencilerimizin velisi Murat Çetintaş 2019-2020 öğretim yılı pandemi döneminde öğrencimizin kullanmadığı yemek hizmetlerinin maddi karşılığını okulumuzun burslu öğrencileri için değerlendirilmek üzere bağışta bulundu. TED Eskişehir Kolejinde 2020-2021 öğretim yılında başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencimizin eğitimine katkıda bulunarak 1 öğrencimizin geleceğini aydınlatan velimiz Murat Çetintaş’a Okul Müdürümüz Caner Umur tarafından “Bağış Sertifikası” takdim edildi
![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/muratçetintaş-1024x920.jpg)