![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/Image-1-e1561381929384.jpg)
Öğrencimizin Satranç Başarısı
24 Haziran 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/2-2.jpg)
e-Twinning Projeleri Sertifika Töreni Gerçekleşti
4 Temmuz 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/3-1.jpg)
TED Okulları Lise Akademisi Sınav Komisyonları Çalıştayı Gerçekleştirildi
2019-2020 öğretim yılı içinde tüm TED liselerinde uygulanacak izleme sınavlarının hazırlanması için oluşturulan “TED Okulları Lise Akademisi Sınav Komisyonları Çalıştayı” 27-29 Haziran tarihlerinde TED Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Çalıştayda okulumuz öğretmenlerinden Yeliz Yenigelen, Serkan Kapucu ve Kağan Uzuner kendi branşlarında çalışmalar gerçekleştirdiler.
2019-2020 öğretim yılı içinde tüm TED liselerinde uygulanacak izleme sınavlarının hazırlanması için oluşturulan “TED Okulları Lise Akademisi Sınav Komisyonları Çalıştayı” 27-29 Haziran tarihlerinde TED Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Çalıştayda okulumuz öğretmenlerinden Yeliz Yenigelen, Serkan Kapucu ve Kağan Uzuner kendi branşlarında çalışmalar gerçekleştirdiler.