![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/poster_haber_kapak.jpg)
4. Sınıf Öğrencilerimizden Poster Çalışması
9 Kasım 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/kapak_format_LOGO.jpg)
Cambridge Sınavları Yapıldı
12 Kasım 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/okuma_kulturu_kapak-960x480.jpg)
TED Eskişehir Koleji Okuma Kültürü Programı
TED Eskişehir Ortaokulu Türkçe Zümresi tarafından yürütülen Okuma Kültürü Programı kapsamında 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimizin okudukları kitaplardan esinlenerek hazırladıkları "Yaratıcı Eserler”de öğrencilerimiz; okudukları kitabın temasına ve kendi ilgi alanlarına göre gözlem, tartışma, müzik, yaratıcı yazı-öykü-şiir-oyun, kavram haritası, üç boyutlu modelleme yöntem ve tekniklerini kullandılar.
TED Eskişehir Ortaokulu Türkçe Zümresi tarafından yürütülen Okuma Kültürü Programı kapsamında 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimizin okudukları kitaplardan esinlenerek hazırladıkları "Yaratıcı Eserler”de öğrencilerimiz; okudukları kitabın temasına ve kendi ilgi alanlarına göre gözlem, tartışma, müzik, yaratıcı yazı-öykü-şiir-oyun, kavram haritası, üç boyutlu modelleme yöntem ve tekniklerini kullandılar.