![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-27-at-22.45.51.jpeg)
TED Ankara Koleji Öğrencilerin Süpriz
28 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/92yas.png)
Türk Eğitim Derneği 92 Yaşında !
31 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/selin1-e1580221250611-777x480.jpg)
Öğrencimiz Türkiye Üçüncüsü
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasında 8 yaş kızlar kategorisinde öğrencimiz SELİN TORUN Türkiye 3.cüsü olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyoruz.
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasında 8 yaş kızlar kategorisinde öğrencimiz SELİN TORUN Türkiye 3.cüsü olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyoruz.