![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/ScienceTED24-150x150.jpg)
ScienceTED’24 Gerçekleştirildi
2 Mayıs 2024![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/biy_egitim_kapak-150x150.jpg)
BİY Programı Öğrencilerimizin Eğitimleri Devam Ediyor
5 Mayıs 2024![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/oyku_yarismasi_web_kapak-962x480.jpg)
Öğrencilerimiz Öykü Yarışmasında Başarı Elde Etti
TED Ankara Koleji tarafından düzenlenen IX. Oğuz Atay Öykü Yarışması'nda12.sınıf öğrencilerimizden Yiğit Uyar "İnsanlık Semptomları" adlı öyküsü ile 3.lüğe, 9.sınıf öğrencilerimizden Nil Cantürk de " Zamanın Ötesindeki Anlam Arayışı " adlı öyküsü ile jüri özel ödülünü almaya layık görülmüştür. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/441367292_976728863842769_9012890746419386053_n-1024x1024.jpg)