![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-9.jpg)
4 Yaş Guruplarımız Canlıları Ve Doğayı Öğreniyor
21 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-12.jpg)
“Fanatik” Tiyatro Oyunu TED Eskişehir Koleji Kültür Merkezi’nde İzleyici İle Buluştu
22 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-11-962x480.jpg)
Öğrencilerimiz Kayak Branşında Ulusal Başarı Elde Etti
Okul sporları kapsamında Erzurum Palandöken’de gerçekleştirilen kayak branşı Türkiye şampiyonasında öğrencilerimiz Murathan Çetintaş Türkiye 5si , Alya Çetintaş Türkiye 7 olmuştur . Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz .
Okul sporları kapsamında Erzurum Palandöken’de gerçekleştirilen kayak branşı Türkiye şampiyonasında öğrencilerimiz Murathan Çetintaş Türkiye 5si , Alya Çetintaş Türkiye 7 olmuştur . Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz .