![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak.jpg)
Öğrencilerimiz TIUF’a Katıldı
13 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-3.jpg)
Ortaokul Basketbol Takımımız Yarı Finalde !
13 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-2-962x480.jpg)
Minik Kolejlilerden Sanat Çalışmaları
5 yaş gruplarımız Kırmızı ve Mor Sınıf; sınıf içi etkinlik derslerimizde sanat çalışmaları yapıyor ve yeni tasarımlar oluşturuyorlar. Özgün çalışmalar yaparak keyifli vakit geçiriyorlar.
5 yaş gruplarımız Kırmızı ve Mor Sınıf; sınıf içi etkinlik derslerimizde sanat çalışmaları yapıyor ve yeni tasarımlar oluşturuyorlar. Özgün çalışmalar yaparak keyifli vakit geçiriyorlar.