![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/kulup_kapak-1609.jpg)
Lise Öğrencilerimize Kulüp Tanıtımları Yapıldı
16 Eylül 2022![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/SATRANC_KAPAK_EYLUL.jpg)
Öğrencimiz Satranç Şampiyonasına Katılacak
20 Eylül 2022![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/ana_aidiyet_1609-960x480.jpg)
Minik Kolejliler TED’i Tanıyor!
TED Eskişehir Koleji Anaokulu 4-5 yaş öğrencilerimiz Türk Eğitim Derneği logolarını yap-boz etkinliği ile bir araya getirerek tanıdılar ve her logonun anlamını öğrendiler.
TED Eskişehir Koleji Anaokulu 4-5 yaş öğrencilerimiz Türk Eğitim Derneği logolarını yap-boz etkinliği ile bir araya getirerek tanıdılar ve her logonun anlamını öğrendiler.