![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-14.jpg)
1. Sınıf Öğrencilerimizin Pazar Etkinliği
22 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-17.jpg)
Güvenli Yaşam !
22 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-16-962x480.jpg)
Minik Kolejliler Satranç Dersinde
Anaokulu 5 yaş gruplarımız Kırmızı ve Mor Sınıf Satranç dersinde yeni hamleler öğreniyor, taşların hareketlerini tekrar ediyorlar. Birlikte satranç oynayabilen minik kolejliler bir adım ötesini düşünmeyi içselleştiriyorlar
Anaokulu 5 yaş gruplarımız Kırmızı ve Mor Sınıf Satranç dersinde yeni hamleler öğreniyor, taşların hareketlerini tekrar ediyorlar. Birlikte satranç oynayabilen minik kolejliler bir adım ötesini düşünmeyi içselleştiriyorlar