![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/kapak-3.jpg)
Okulumuzda Misafirimiz Var!
3 Mart 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/kapak-5.jpg)
Dünya Susuz Kalmasın
4 Mart 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/kapak-4-962x480.jpg)
Minik Kolejliler 3D Sınıfında
Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz; Kırmızı ve Mor sınıf Bilişim Garaj Akademisi dersinde bu hafta 3D salonunda 3 boyutlu gözlükler ile “Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor” filmini izlediler
Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz; Kırmızı ve Mor sınıf Bilişim Garaj Akademisi dersinde bu hafta 3D salonunda 3 boyutlu gözlükler ile “Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor” filmini izlediler