![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0060.jpg)
Öğrencilerimiz Satrançta Derece Elde Etti
2 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191223_085053.jpg)
1 Ve 2. Sınıflarımızda “Yumurtam Çatlamasın” Etkinliği
2 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/3-1200x480.jpg)
Masa Tenisi Turnuvasında Coşkulu Final
Ortaokul masa tenisi turnuvası coşkulu seyirci önünde yapılan son karşılaşmalarla sonuçlandı. Turnuvada öğrencilerimizden 1. Kerem ÇINAR , 2. İnanç ÇAKAR ve 3. Uluç Efe TOMUŞ oldu. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Ortaokul masa tenisi turnuvası coşkulu seyirci önünde yapılan son karşılaşmalarla sonuçlandı. Turnuvada öğrencilerimizden 1. Kerem ÇINAR , 2. İnanç ÇAKAR ve 3. Uluç Efe TOMUŞ oldu. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.