![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/uyum_kapak_5.jpg)
5. Sınıflar Okula Uyum Programı Başladı
8 Eylül 2022![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/ana_aidiyet_1609.jpg)
Minik Kolejliler TED’i Tanıyor!
16 Eylül 2022![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/kulup_kapak-1609-960x480.jpg)
Lise Öğrencilerimize Kulüp Tanıtımları Yapıldı
Lise öğrencilerimizin ilgi ve istekleri doğrultusunda planlanan Sanat-Spor kulüplerimiz öğretmenlerimiz tarafından tanıtıldı. videolarla desteklenen sunumlarda öğrencilerimiz merak ettikleri sorularını da sorma fırsatı bularak seçimlerini oluşturdular.
Lise öğrencilerimizin ilgi ve istekleri doğrultusunda planlanan Sanat-Spor kulüplerimiz öğretmenlerimiz tarafından tanıtıldı. videolarla desteklenen sunumlarda öğrencilerimiz merak ettikleri sorularını da sorma fırsatı bularak seçimlerini oluşturdular.