![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/pdr_web_haber_kapak.jpg)
İlkokul PDR Uzmanımız “Kendini Geliştir, Geleceği Değiştir” Projesinde Sunum Yaptı
20 Aralık 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/tübitak_kapak.jpg)
TÜBİTAK Tarafından Gönderilen Başarı Belgeleri Öğrencilerimize Verildi
12 Ocak 2021![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/istiklal_kapak-962x480.jpg)
Her Zaman Aynı Coşkuyla
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’ un çağrısıyla; yönetici, öğretmen, öğrenci ve personelimizle, tüm Türkiye ile aynı anda tek yürek olarak, coşkuyla İstiklal Marşımızı okuduk.
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’ un çağrısıyla; yönetici, öğretmen, öğrenci ve personelimizle, tüm Türkiye ile aynı anda tek yürek olarak, coşkuyla İstiklal Marşımızı okuduk.