![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/2-15.jpg)
3. Nesil Akran Arabulucular Söz Verdi
4 Ocak 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/1-13.jpg)
Anaokulu Ailem Okulumda Etlinliği Aralık Ayında Da Tüm Hızıyla Devam Etti
5 Ocak 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/4-10-1200x480.jpg)
Eğitime Can Verenler Şimdi de Kan Verdi
Türk Eğitim Derneği ve Kızılay işbirliği ile düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında velilerimiz ve okul çalışanlarımız 3 Ocak günü kan bağışında bulundular. "Eğitime Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor" sloganıyla yürüttüğümüz kampanyamıza ziyaretleriyle destek veren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin Adıyaman'a ve bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz.