![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak2.jpg)
Okul Takımımız İl 4.sü Oldu
19 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-10.jpg)
Rotary Uluslararası Satranç Turnuvası Seçmeleri Yapıldı
19 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak3-1200x480.jpg)
Ayakkabımı Tasarlıyorum, Bağcığımı Bağlıyorum
Her yıl Beden Eğitimi dersi kapsamında 1. Sınıflara uygulanan “ Ayakkabımı Tasarlıyorum, Bağcığımı Bağlıyorum” projesini bu yıl da uygulayarak bağcık bağlamayı ve neden bağlamamız gerektiğini öğrendik. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Her yıl Beden Eğitimi dersi kapsamında 1. Sınıflara uygulanan “ Ayakkabımı Tasarlıyorum, Bağcığımı Bağlıyorum” projesini bu yıl da uygulayarak bağcık bağlamayı ve neden bağlamamız gerektiğini öğrendik. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.