![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/1-e1550494440429.jpeg)
Badminton Takımımız İl Üçüncüsü
18 Şubat 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/11.jpg)
1915’den Cumhuriyet’e; Gerçek Tarihi Objeler ve Kahramanlar Sergisi Okulumuzda Açıldı
25 Şubat 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/1-1-1200x480.jpeg)
Anaokulu Veli Çay Saati Gerçekleştirildi
Anaokulu velilerimiz ile “ Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek” konularının paylaşıldığı veli çay saati gerçekleşti. Tüm velilerimize katılımları için teşekkür ederiz.
Anaokulu velilerimiz ile “ Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek” konularının paylaşıldığı veli çay saati gerçekleşti. Tüm velilerimize katılımları için teşekkür ederiz.