![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/medi_kapak.jpg)
Sınav Stresinden Kurtulmak İçin Derin Rahatlama Meditasyonu
17 Mayıs 2021![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/duyuru_yenii.jpg)
Eskişehir’in Yaz Okulu TED Eskişehir Koleji’nde Başlıyor
12 Haziran 2021![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/btec_kapak-960x480.jpg)
BTEC Sertifika Törenimiz Yapıldı
2018-2020 BTEC IT Level 3 iki yıllık diploma programımız ve 2019-2020 BTEC Social Media sertifika programımız tamamlandı ve öğrencilerimizin sertifikaları ders öğretmenleri tarafından takdim edildi. BTEC IT Level 3 programını var olan en yüksek derece “Distinction” ile tamamlayan öğrencilerimiz; Azra Oymaağaç, Aslım Naz Pak ve Samet Kaymak’ı ayrıca tebrik ediyoruz.
2018-2020 BTEC IT Level 3 iki yıllık diploma programımız ve 2019-2020 BTEC Social Media sertifika programımız tamamlandı ve öğrencilerimizin sertifikaları ders öğretmenleri tarafından takdim edildi. BTEC IT Level 3 programını var olan en yüksek derece “Distinction” ile tamamlayan öğrencilerimiz; Azra Oymaağaç, Aslım Naz Pak ve Samet Kaymak’ı ayrıca tebrik ediyoruz.