![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/yazgiz_gulmez_kapak.jpg)
Öğrencimiz Türkiye Birincisi Oldu
19 Aralık 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/istiklal_kapak.jpg)
Her Zaman Aynı Coşkuyla
11 Ocak 2021![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/pdr_web_haber_kapak-960x480.jpg)
İlkokul PDR Uzmanımız "Kendini Geliştir, Geleceği Değiştir" Projesinde Sunum Yaptı
İlkokul Rehberlik birimimizden PDR Uzmanımız Yasemin GÜLTEKİN; Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilçe Öğretmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak için online olarak düzenlediği “Kendini Geliştir Geleceği Değiştir” projesine sunumu ile katkı sağlamıştır.
İlkokul Rehberlik birimimizden PDR Uzmanımız Yasemin GÜLTEKİN; Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilçe Öğretmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak için online olarak düzenlediği “Kendini Geliştir Geleceği Değiştir” projesine sunumu ile katkı sağlamıştır.