![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-23.jpg)
Öğrencilerimiz Jimnastik Turnuvasında Başarı Elde Etti
26 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-25.jpg)
Sanat Spor Derslerimiz Devam Ediyor
26 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/kapak-24-962x480.jpg)
Anaokulu 4 Yaş Guruplarımız Yüzme Dersinde
4 yaş gruplarımız Yeşil ve Turuncu Sınıf; bu hafta su yüzeyinde ilerleme çalışmaları, sırtüstü teknik ayak vuruşları ile yüzme dersini keyifli bir şekilde tamamladılar.
4 yaş gruplarımız Yeşil ve Turuncu Sınıf; bu hafta su yüzeyinde ilerleme çalışmaları, sırtüstü teknik ayak vuruşları ile yüzme dersini keyifli bir şekilde tamamladılar.