![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/2-1.jpg)
Anaokulumuzda Derin Nefes Alma Yöntemleri Etkinliği
5 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/tenis-takımı.jpg)
Lise Kız Tenis Takımımız Finalde
6 Şubat 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1958-1200x480.jpg)
Ortaokul Basketbol Takımımız Galibiyet İle Başladı
Okul sporları kapsamında yapılan Küçük erkekler basketbol karşılaşmalarında bugün oynanan maçta TED Eskişehir Ortaokul basketbol takımımız Çağdaş okullarını 55-36 yenerek turnuvaya galibiyet ile başlamıştır.
Okul sporları kapsamında yapılan Küçük erkekler basketbol karşılaşmalarında bugün oynanan maçta TED Eskişehir Ortaokul basketbol takımımız Çağdaş okullarını 55-36 yenerek turnuvaya galibiyet ile başlamıştır.