![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/2-12.jpg)
Doğru İnternet Ve Sosyal Medya Kullanımı
13 Aralık 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1011.jpg)
Girişimcilik Ve İnovasyon Temalı “Kariyer Gelişim Zirvesi’19” Tamamlandı
16 Aralık 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-14-at-17.44.43-1200x480.jpeg)
2. Sınıf Öğrencilerimiz ETO Müzesi'nde
2. Sınıflarımız 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını, Eskişehir Ticaret Odası Müzesi’nde karşıladılar. Müzede, Eskişehir’e ait yerli üretim ürünleri, ticareti ve ekonomi tarihi hakkında bilgi sahibi oldular.
2. Sınıflarımız 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını, Eskişehir Ticaret Odası Müzesi’nde karşıladılar. Müzede, Eskişehir’e ait yerli üretim ürünleri, ticareti ve ekonomi tarihi hakkında bilgi sahibi oldular.