![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/5-2.jpg)
Anaokulu Okula Uyum Günlerine Çoşkulu Başlangıç
5 Eylül 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/1-5.jpg)
Öğrencilerimiz Endemit Bitki Projesinin Tanıtımını Yaptı
10 Eylül 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/2-3-1200x480.jpg)
2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Ders Zili Çaldı
TED Eskişehir Koleji’nde gerçekleştirilen çoşku dolu açılış töreninin ardından, Kurucumuz Metin Sürel; okul yöneticilerimiz ile bir araya gelerek güzel ve başarılarla geçecek yeni eğitim öğretim yılı için temennilerde bulundu.
TED Eskişehir Koleji’nde gerçekleştirilen çoşku dolu açılış töreninin ardından, Kurucumuz Metin Sürel; okul yöneticilerimiz ile bir araya gelerek güzel ve başarılarla geçecek yeni eğitim öğretim yılı için temennilerde bulundu.