![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/1-21.jpg)
TED Eskişehir Koleji Kayakta da Birinci
10 Ocak 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/4-19.jpg)
Öğrencimizin Resim Yarışması Başarısı
12 Ocak 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/11-1024x480.jpeg)
Bir Kutu Aslında Neye Dönüşebilir?
Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz rehberlik çalışması kapsamında “Kutu Değil” kitabından yola çıkarak yaratıcılığa doğru bir yolculuk gerçekleştirmiştir.
Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz rehberlik çalışması kapsamında “Kutu Değil” kitabından yola çıkarak yaratıcılığa doğru bir yolculuk gerçekleştirmiştir.