![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/teddukkan.jpg)
TED DÜKKAN
- Kampüsümüz için 120 metrekarelik alana sahip, bekleme alanları bulunan TED Dükkandan; tüm velilerimiz, öğrencilerimizin eğitim öğretim döneminde kullanacakları olan okul kıyafetlerine, ders kitapları, yardımcı kaynak kitapları ve yabancı dil kitaplarına en kısa sürede tek noktadan ulaşabilirler.
- Her kademeden öğrencilerimizin tüm gereksinimlerini karşılamak üzere TED Dükkan hafta içi 08:30-16:30 saatlerinde hizmet vermektedir.
TED Dükkan Üzerinden Online Alışveriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ...