![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/ortaokul_pdr_kapak.jpg)
Ortaokul PDR Görüşmeleri Devam Ediyor
7 Eylül 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/kapak_web_heyecan.jpg)
1. Sınıflarımızın Okul Heyecanı
29 Eylül 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/kapak_bagis-962x480.jpg)
6. Sınıf Velimizden Anlamlı Bağış
TED Eskişehir Koleji 6. Sınıf öğrenci velisi Turgut ÖZAYDEMİR 2019-2020 öğretim yılı pandemi döneminde öğrencimizin kullanmadığı servis ve yemek hizmetlerinin maddi karşılığını okulumuzun burslu öğrencileri için değerlendirilmek üzere bağışta bulundu. TED Eskişehir Kolejinde 2020-2021 öğretim yılında başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencimizin eğitimine katkıda bulunarak 1 öğrencimizin geleceğini aydınlatan velimiz Turgut Özaydemir’e Okul Müdürümüz Caner Umur tarafından “Bağış Sertifikası” takdim edildi.
TED Eskişehir Koleji 6. Sınıf öğrenci velisi Turgut ÖZAYDEMİR 2019-2020 öğretim yılı pandemi döneminde öğrencimizin kullanmadığı servis ve yemek hizmetlerinin maddi karşılığını okulumuzun burslu öğrencileri için değerlendirilmek üzere bağışta bulundu. TED Eskişehir Kolejinde 2020-2021 öğretim yılında başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencimizin eğitimine katkıda bulunarak 1 öğrencimizin geleceğini aydınlatan velimiz Turgut Özaydemir’e Okul Müdürümüz Caner Umur tarafından “Bağış Sertifikası” takdim edildi.
![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/KOLAJ-1024x920.jpg)