![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/1-4.jpg)
TED Eskişehir Koleji Çanakkale Topraklarında
9 Nisan 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/1-7.jpg)
Öğrencimiz Yıldızlar Kategorisi Yüzme Müsabakalarında Başarı Elde Etti
10 Nisan 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/1-1200x480.png)
4. sınıf Öğrencilerimiz Uzay Kampı'nda
4.sınıf öğrencilerimiz 5-6-7 Nisan tarihlerinde dünyalarına yeni bir pencere açtılar.Uzay Kampı’na yaptıkları ziyaret sonucunda hep merak ettikleri uzay ile ilgili sonsuz bir yolu adımlamaya başladılar
4.sınıf öğrencilerimiz 5-6-7 Nisan tarihlerinde dünyalarına yeni bir pencere açtılar.Uzay Kampı’na yaptıkları ziyaret sonucunda hep merak ettikleri uzay ile ilgili sonsuz bir yolu adımlamaya başladılar