![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/3.jpg)
Masa Tenisi Turnuvasında Coşkulu Final
2 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMG_6297.jpg)
Lise Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı
6 Ocak 2020![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191223_085053-1200x480.jpg)
1 Ve 2. Sınıflarımızda “Yumurtam Çatlamasın” Etkinliği
İlkokul sınıf Rehberliği dersleri kapsamında çocukların sorumluluk alma, aldıkları sorumlulukları yerine getirme davranışını desteklemek adına 1 ve 2. Sınıflarımızda “Yumurtam Çatlamasın” etkinliğine 1 hafta boyunca katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
İlkokul sınıf Rehberliği dersleri kapsamında çocukların sorumluluk alma, aldıkları sorumlulukları yerine getirme davranışını desteklemek adına 1 ve 2. Sınıflarımızda “Yumurtam Çatlamasın” etkinliğine 1 hafta boyunca katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.