![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/1.jpg)
Başarılarımız Ulusal Sınırlarımızı Çoktan Aştı
2 Eylül 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/5-2.jpg)
Anaokulu Okula Uyum Günlerine Çoşkulu Başlangıç
5 Eylül 2019![](https://www.tedeskisehir.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/3-1-1200x480.jpg)
1. Sınıflar Şube Belirleme Kurası Gerçekleştirildi
2019-2020 Eğitim Öğretim yılına 1.sınıf öğrencilerimiz büyük bir heyecanla başladılar.04.09.2019 Çarşamba günü öğretmen ve sınıflarının noter huzurunda belirlenmesiyle birlikte heyecan ve enerji dolu 2 günlük oryantasyon süreci başlamış oldu. TED ailesi olarak tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı ,mutlu, başarılarla dolu bir dönem diliyoruz.
2019-2020 Eğitim Öğretim yılına 1.sınıf öğrencilerimiz büyük bir heyecanla başladılar.04.09.2019 Çarşamba günü öğretmen ve sınıflarının noter huzurunda belirlenmesiyle birlikte heyecan ve enerji dolu 2 günlük oryantasyon süreci başlamış oldu. TED ailesi olarak tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı ,mutlu, başarılarla dolu bir dönem diliyoruz.