LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Lise Öğretmenlerimiz
  Ödül Elif Altaşer
ÖDÜL ELİF ALTAŞER
REHBER ÖĞRETMEN
elif.altaser@tedeskisehir.k12.tr
 
Evren Kurt
EVREN KURT
EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
evren.kurt@tedeskisehir.k12.tr
Gülay Sadıkoğlu
GÜLAY SADIKOĞLU
EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
gulay.sadikoglu@tedeskisehir.k12.tr
Cengizhan Pınar
CENGİZHAN PINAR
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
cengizhan.pinar@tedeskisehir.k12.tr
Sena Kurt
SENA KURT
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
sena.kurt@tedeskisehir.k12.tr
Barış Gürşahbaz
BARIŞ GÜRŞAHBAZ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
baris.gursahbaz@tedeskisehir.k12.tr
Pınar Ökter
PINAR ÖKTER
MATEMATİK
pinar.okter@tedeskisehir.k12.tr
Özlem Tepeçalı Taşkınlar
ÖZLEM TEPEÇALI TAŞKINLAR
FİZİK ÖĞRETMENİ
ozlem.taskinlar@tedeskisehir.k12.tr
Reyyan Yılmaz Dikici
REYYAN YILMAZ DİKİCİ
BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
reyyan.yilmaz@tedeskisehir.k12.tr
Kübra Keskin
KÜBRA KESKİN
BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
kubra.keskin@tedeskisehir.k12.tr
Serkan Kapucu
SERKAN KAPUCU
KİMYA ÖĞRETMENİ
serkan.kapucu@tedeskisehir.k12.tr
Sibel Pakdil
SİBEL PAKDİL
KİMYA ÖĞRETMENİ
sibel.pakdil@tedeskisehir.k12.tr
Duygu Benli
DUYGU BENLİ
COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
duygu.benli@tedeskisehir.k12.tr
Kader Çakıroğlu
KADER ÇAKIROĞLU
TARİH ÖĞRETMENİ
kader.cakiroglu@tedeskisehir.k12.tr
Cafer Deniz Ergölen
CAFER DENİZ ERGÖLEN
TARİH ÖĞRETMENİ
deniz.ergolen@tedeskisehir.k12.tr
Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
FELSEFE ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr
Lale Tiryaki
LALE TİRYAKİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
lale.tiryaki@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Ersoy
ŞEVKİYE ERSOY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
sevkiye.ersoy@tedeskisehir.k12.tr
Arman Anıl Dülger
ARMAN ANIL DÜLGER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
arman.dulger@tedeskisehir.k12.tr
Angela Bayram
MERVE ORUÇ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
merve.oruc@tedeskisehir.k12.tr
Aysel Erdik
AYSEL ERDİK
ALMANCA ÖĞRETMENİ
aysel.erdik@tedeskisehir.k12.tr
Ali Aksoy
ALİ AKSOY
DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ 
ali.aksoy@tedeskisehir.k12.tr
Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr
Özgür Soytekin
ÖZGÜR SOYTEKİN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgur.soytekin@tedeskisehir.k12.tr
Gökhan Alkan
ALİ GÖKHAN ALKAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
gokhan.alkan@tedeskisehir.k12.tr
     
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Sanal Tur   Sag ok TEDES Haber
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok Mobil Uygulamalar   Sag ok TEDES TV
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag ok Sürel in Sports
Sag ok İnsan Kaynakları   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu   Sag ok Web Mail
Sag ok Burs Sistemleri   Sag ok E-Okul    
         
Okulda Diyabet
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi  
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr