LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
İlkokul Öğretmenlerimiz
  Yasemin Gültekin
YASEMİN GÜLTEKİN
REHBER ÖĞRETMEN
yasemin.gultekin@tedeskisehir.k12.tr
 
Zeynep Eşme
ZEYNEP EŞME
1-A SINIF ÖĞRETMENİ
zeynep.esme@tedeskisehir.k12.tr
Ayşegül Erbay
AYŞEGÜL ERBAY
1-B SINIF ÖĞRETMENİ
aysegul.erbay@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Bulu Al
FİLİZ BULUT AL
1-C SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.al@tedeskisehir.k12.tr
Filiz Uzun
FİLİZ UZUN
2-A SINIF ÖĞRETMENİ
filiz.uzun@tedeskisehir.k12.tr
Alime Büyüktaş
ALİME BÜYÜKTAŞ
2-B SINIF ÖĞRETMENİ
alime.buyuktas@tedeskisehir.k12.tr
Özlem Topbaşoğlu
ÖZLEM TOPBAŞOĞLU
2-C SINIF ÖĞRETMENİ
ozlem.topbasoglu@tedeskisehir.k12.tr
Türkan Uysal
TÜRKAN UYSAL
3-A SINIF ÖĞRETMENİ
turkan.uysal@tedeskisehir.k12.tr
Selcen Tuğba Aytaş
SELCEN TUĞBA AYTAŞ
3-B SINIF ÖĞRETMENİ
selcen.sapmaz@tedeskisehir.k12.tr
Ezgi İdemen
EZGİ İDEMEN
3-C SINIF ÖĞRETMENİ
ezgi.idemen@tedeskisehir.k12.tr
İrfan Bilgiç
İRFAN BİLGİÇ
4-A SINIF ÖĞRETMENİ
irfan.bilgic@tedeskisehir.k12.tr
Muhsin Aktaş
MUHSİN AKTAŞ
4-B SINIF ÖĞRETMENİ
muhsin.aktas@tedeskisehir.k12.tr
Ayşe Öztürk
AYŞE ÖZTÜRK
4-C SINIF ÖĞRETMENİ
ayse.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
     
Seray Cılız
SERAY CILIZ
SINIF ÖĞRETMENİ
seray.ciliz@tedeskisehir.k12.tr
Meral Albayrak Türkmen
MERAL ALBAYRAK TÜRKMEN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
meral.turkmen@tedeskisehir.k12.tr
Simge Pınar Kolukısa
SİMGE PINAR KOLUKISA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
simge.kolukisa@tedeskisehir.k12.tr
Albina Kayaalp
ALBİNA KAYAALP
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
albina.kayaalp@tedeskisehir.k12.tr
Büşra Öz
BÜŞRA ÖZ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
busra.oz@tedeskisehir.k12.tr
Albina Kayaalp
GÖZDE GÜÇ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
gozde.guc@tedeskisehir.k12.tr
Şükriye Sezer
ŞÜKRİYE SEZER
ALMANCA ÖĞRETMENİ
sukriye.sezer@tedeskisehir.k12.tr
Onat Doğu Yazıcı
ONAT DOĞU YAZICI
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
onat.yazici@tedeskisehir.k12.tr
Fatma Mete
FATMA METE
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
fatma.mete@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
bahar.berkay@tedeskisehir.k12.tr
Burcu Aksu
BURCU AKSU
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
burcu.aksu@tedeskisehir.k12.tr
Sevde Makineci Aksoylu
SEVDE MAKİNECİ AKSOYLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
sevde.aksoylu@tedeskisehir.k12.tr
Beste Gürmenekşe
BESTE GÜRMENEKŞE
MÜZİK ÖĞRETMENİ
beste.gurmenekse@tedeskisehir.k12.tr
Ayşe Başak Gülsoy
AYŞE BAŞAK GÜLSOY
DRAMA ÖĞRETMENİ
basak.gulsoy@tedeskisehir.k12.tr
Emine Ayverdi
EMİNE AYVERDİ
HALK OYUNLARI ÖĞRETMENİ
emine.ayverdi@tedeskisehir.k12.tr
Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr
Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr
Nursen Mutlu
NURSEN MUTLU
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
nursen.mutlu@tedeskisehir.k12.tr
Hakan Öztürk
HAKAN ÖZTÜRK
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
hakan.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
Pınar Dalgın
PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr
Gökhan Alkan
ALİ GÖKHAN ALKAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
gokhan.alkan@tedeskisehir.k12.tr
   
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Sanal Tur   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok Mobil Uygulamalar   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi    
Sag ok İnsan Kaynakları   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu    
Sag ok Burs Sistemleri   Sag ok E-Okul    
         
Okulda Diyabet
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi  
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr