LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Program Geliştirme
Program GeliştirmeProgram geliştirme birimi, TED Eskişehir Kolejini çağdaş standartlara ulaştırmaya, öğrencilerimizin bilgi çağına uygun bir sistem içerisinde öğrenme süreçlerini yaşamasını amaçlamaktadır. Bu kapsamda, Program Geliştirme Uzmanlarımız ve Öğretmenlerimiz okulun vizyon ve misyonuna uygun olarak, derslerin kazanımlarını çağın gerektirdiği düşünme becerileriyle beraber tanımlamakta, tanımlanan kazanımlara ulaşmayı sağlayıcı çağdaş öğrenme – öğretme etkinlikleri oluşturup uygulamaktadır.

 

Program geliştirme birimi, eğitimle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ederek, yenilikleri kurum çalışmalarına yansıtmaktadır. Ayrıca yenilikler doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara uygun hizmet içi eğitimlerin düzenlenmesi de birimin görevleri arasındadır. Ölçme Değerlendirme, Psikolojik Danışma ve Rehberlik servisleriyle yapılan ortak çalışmalarla öğrencilerin bireysel gelişimleri takip edilmekte, hazırlanan etkinlikler diğer birimlerden elde edilen bilgiler çerçevesinde hazırlanmaktadır.

 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag okMobil Uygulamalar   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag okVeli Bilgilendirme Rehberi   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag okK12Net Kullanma Klavuzu    
Sag ok İnsan Kaynakları   Sag okE-Okul    
Sag ok Burs Sistemleri        
         
Okulda Diyabet
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi  
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr