LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Program Geliştirme
Program GeliştirmeProgram geliştirme birimi, TED Eskişehir Kolejini çağdaş standartlara ulaştırmaya, öğrencilerimizin bilgi çağına uygun bir sistem içerisinde öğrenme süreçlerini yaşamasını amaçlamaktadır. Bu kapsamda, Program Geliştirme Uzmanlarımız ve Öğretmenlerimiz okulun vizyon ve misyonuna uygun olarak, derslerin kazanımlarını çağın gerektirdiği düşünme becerileriyle beraber tanımlamakta, tanımlanan kazanımlara ulaşmayı sağlayıcı çağdaş öğrenme – öğretme etkinlikleri oluşturup uygulamaktadır.

 

Program geliştirme birimi, eğitimle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ederek, yenilikleri kurum çalışmalarına yansıtmaktadır. Ayrıca yenilikler doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara uygun hizmet içi eğitimlerin düzenlenmesi de birimin görevleri arasındadır. Ölçme Değerlendirme, Psikolojik Danışma ve Rehberlik servisleriyle yapılan ortak çalışmalarla öğrencilerin bireysel gelişimleri takip edilmekte, hazırlanan etkinlikler diğer birimlerden elde edilen bilgiler çerçevesinde hazırlanmaktadır.

 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok E-Okul    
Sag ok İnsan Kaynakları        
Sag ok Burs Sistemleri        
         
  K12.NET Eco-School BTEC Edinburgh's Okulda Diyabet  
           
 
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr