LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
VİTAMİN

TED ve SEBİT İşbirliği

Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi ve SEBİT arasında gerçekleştirilen işbirliği ile ülkemizde bulunan 35 TED Kolejinin öğrencileri TED- Vitamin Online Eğitimi kullanarak okul dışında da eğitim desteği alıyor. 4, 5, 6, 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz, ödev, ders tekrarı ve TEOG sınav hazırlıklarını bilgisayar ve internetin olduğu her yerden sürdürmenin ve TED Kolejlerine özel uygulanan sınavlar ile başarılarını takip etmenin ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Vitamin Süreç İzleme Sınavları ve Kazanım Değerlendirme Uygulaması

Öğrenci başarısını sürekli hale getirmek doğru kaynaklardan yapılacak nitelikli ölçme-değerlendirme ile mümkündür. TED Eskişehir Koleji öğrencileri Vitamin Süreç İzleme Sınavları(SİS) ile öğrenme gelişimlerini takip eder ve vitamin online ile gelişimlerini vakit kaybetmeden sağlarlar. Ayrıca Kazanım Değerlendirme Uygulaması(KDU) Sınavları ile öğrenme becerilerini Uluslararası düzeyde bir sınav ile takip ederek gelişimlerini nitelikli hale getirirler. KDU uluslararası düzeyde uygulanan PİSA, TİMMS sınavları ile aynı kurama göre hazırlanmış öğrencilerin bilgi ve beceri düzeylerinin bilişsel süreçler göz önüne alınarak değerlendirilmesini amaçlayan bir sınavdır.

 

 

Vitamin

 

 

 

 

 

 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok E-Okul    
Sag ok İnsan Kaynakları        
Sag ok Burs Sistemleri        
         
  K12.NET Eco-School BTEC Edinburgh's Okulda Diyabet  
           
 
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr