LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Anaokulu Öğretmenlerimiz
  Merve Üstün
MERVE ÜSTÜN
REHBER ÖĞRETMEN
merve.ustun@tedeskisehir.k12.tr
 

FİLİZ KUL
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
filiz.kul@tedeskisehir.k12.tr

ZEYNEP HİDAYET İŞALIR
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
zeynep.isalir@tedeskisehir.k12.tr
Figen Uzun
FİGEN UZUN
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
figen.uzun@tedeskisehir.k12.tr
Mehrezad Topraklı
MEHREZAD TOPRAKLI SUCUOĞLU
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
mehrezad.toprakli@tedeskisehir.k12.tr
Ezgi Solmaz
EZGİ SOLMAZ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
ezgi.solmaz@tedeskisehir.k12.tr
Gamze Öztürk
GAMZE ÖZTÜRK
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
gamze.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
Fatma Gün
FATMA GÜN
USTA ÖĞRETİCİ
fatma.uc@tedeskisehir.k12.tr
Hülya Melemen
HÜLYA MELEMEN ERTOĞAN
USTA ÖĞRETİCİ
hulya.melemen@tedeskisehir.k12.tr

MELİKE ANGI BALKAN
USTA ÖĞRETİCİ
melike.angi@tedeskisehir.k12.tr
Yasemin Coşkun Dayan
YASEMİN COŞKUN DAYAN
USTA ÖĞRETİCİ
yasemin.coskun@tedeskisehir.k12.tr
Dilek Kıymaz Arıkan
DİLEK KIYMAZ ARIKAN
USTA ÖĞRETİCİ
dilek.arikan@tedeskisehir.k12.tr
Ayşegül Pişkinel
AYŞEGÜL PİŞKİNEL
USTA ÖĞRETİCİ
aysegul.piskinel@tedeskisehir.k12.tr
Berfin Tamay Erdoğan
BERFİN TAMAY ERDOĞAN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
berfin.erdogan@tedeskisehir.k12.tr
Albina Kayaalp
ALBİNA KAYAALP
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
albina-kayaalp@tedeskisehir.k12.tr
Fatma Mete
FATMA METE
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
fatma.mete@tedeskisehir.k12.tr
Türkü Çolak
TÜRKÜ ÇOLAK
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
turku.colak@tedeskisehir.k12.tr
Beste Gürmenekşe
BESTE GÜRMENEKŞE
MÜZİK ÖĞRETMENİ
beste.gurmenekse@tedeskisehir.k12.tr
Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr
Emel Aydemir
EMEL AYDEMİR
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
emel.aydemir@tedeskisehir.k12.tr
Emine Ayverdi
EMİNE AYVERDİ
HALK OYUNLARI ÖĞRETMENİ
emine.ayverdi@tedeskisehir.k12.tr
Nursen Mutlu
NURSEN MUTLU
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
nursen.mutlu@tedeskisehir.k12.tr
Pınar Dalgın
PINAR DALGIN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
(YÜZME, BALE VE DANS)
pinar.dalgin@tedeskisehir.k12.tr
  Hakan Öztürk
HAKAN ÖZTÜRK
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
hakan.ozturk@tedeskisehir.k12.tr
     
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok E-Okul    
Sag ok İnsan Kaynakları        
Sag ok Burs Sistemleri        
         
  K12.NET Eco-School BTEC Edinburgh's Okulda Diyabet  
           
 
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr