LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Ortaokul Öğretmenlerimiz
  Ezgi Azizoglu
EZGİ AZİZOĞLU
REHBER ÖĞRETMEN
ezgi.azizoglu@tedeskisehir.k12.tr
 
Saime Timurçin
SAİME TİMURÇİN
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
saime.timurcin@tedeskisehir.k12.tr
Esra Yılmaz
ESRA YILMAZ
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
esra.yilmaz@tedeskisehir.k12.tr
Özgün Okur
ÖZGÜN OKUR
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
ozgun.okur@tedeskisehir.k12.tr
Benek Tok Karakaş
BENEK TOK KARAKAŞ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
benek.karakas@tedeskisehir.k12.tr
Emine Sezen Pacci
EMİNE SEZEN PACCi
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
sezen.pacci@tedeskisehir.k12.tr
Pınar Ökter
PINAR ÖKTER
MATEMATİK
pinar.okter@tedeskisehir.k12.tr
Mustafa Ürün
MUSTAFA ÜRÜN
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
mustafa.urun@tedeskisehir.k12.tr
esin-oztas
ESİN ÖZTAŞ
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
esin.oztas@tedeskisehir.k12.tr
Yasin Yunus Eren
YASİN YUNUS EREN
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
yasin.eren@tedeskisehir.k12.tr
Deniz Sevimli
DENİZ SEVİMLİ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
deniz.sevimli@tedeskisehir.k12.tr
Gönül Dinç Kantarcı
GÖNÜL DİNÇ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
gonul.dinc@tedeskisehir.k12.tr
Melda Akbay
MELDA AKBAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
melda.akbay@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Ersoy
ŞEVKİYE ERSOY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
sevkiye.ersoy@tedeskisehir.k12.tr
BUKET YÜKSEL BALTACI
BUKET YÜKSEL BALTACI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
buket.baltaci@tedeskisehir.k12.tr
Metin Ak
METİN AK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
metin.ak@tedeskisehir.k12.tr
Buket Kal
BUKET KAL
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
buket.kal@tedeskisehir.k12.tr
Elif Aydınalp
ELİF AYDINALP
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
elif.aydinalp@tedeskisehir.k12.tr
Angela Bayram
ANGELA MARCELLA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
angela.marcella@tedeskisehir.k12.tr
Nadir Oktayer
NADİR OKTAYER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
nadir.oktayer@tedeskisehir.k12.tr
Aysel Erdik
AYSEL ERDİK
ALMANCA ÖĞRETMENİ
aysel.erdik@tedeskisehir.k12.tr
Şükriye Sezer
ŞÜKRİYE SEZER
ALMANCA ÖĞRETMENİ
sukriye.sezer@tedeskisehir.k12.tr
Onat Doğu Yazıcı
ONAT DOĞU YAZICI
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
onat.yazici@tedeskisehir.k12.tr
Selim Geçek
SELİM GEÇEK
DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
selim.gecek@tedeskisehir.k12.tr
Şevkiye Bahar Berkay
ŞEVKİYE BAHAR BERKAY
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
bahar.berkay@tedeskisehir.k12.tr
Haluk Aykol
HALUK AYKOL
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
haluk.aykol@tedeskisehir.k12.tr
Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr
Ayşe Başak Gülsoy
AYŞE BAŞAK GÜLSOY
DRAMA ÖĞRETMENİ
basak.gulsoy@tedeskisehir.k12.tr
Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr
Kağan Uzuner
KAĞAN UZUNER
SATRANÇ ÖĞRETMENİ
kagan.uzuner@tedeskisehir.k12.tr
Özgür Soytekin
ÖZGÜR SOYTEKİN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgur.soytekin@tedeskisehir.k12.tr
  Canan Ertoğan
CANAN ERTOĞAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
canan.ertogan@tedeskisehir.k12.tr
 
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Sanal Tur   Sag okSürel in Sports
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok Mobil Uygulamalar   Sag okWeb Mail
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi    
Sag ok İnsan Kaynakları   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu    
Sag ok Burs Sistemleri   Sag ok E-Okul    
         
Okulda Diyabet
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi  
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr