LOGO
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Ortaokul Öğretmenlerimiz
  Ezgi Azizoglu
EZGİ AZİZOĞLU
REHBER ÖĞRETMEN
ezgi.azizoglu@tedeskisehir.k12.tr
 
Saime Timurçin
SAİME TİMURÇİN
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
saime.timurcin@tedeskisehir.k12.tr
Esra Yılmaz
ESRA YILMAZ
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
esra.yilmaz@tedeskisehir.k12.tr
Özgün Okur
ÖZGÜN OKUR
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
ozgun.okur@tedeskisehir.k12.tr
Benek Tok Karakaş
BENEK TOK KARAKAŞ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
benek.karakas@tedeskisehir.k12.tr
Barış Gürşahbaz
BARIŞ GÜRŞAHBAZ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
baris.gursahbaz@tedeskisehir.k12.tr
Emine Sezen Pacci
EMİNE SEZEN PACCi
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
sezen.pacci@tedeskisehir.k12.tr
Mustafa Ürün
MUSTAFA ÜRÜN
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
mustafa.urun@tedeskisehir.k12.tr
esin-oztas
ESİN ÖZTAŞ
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
esin.oztas@tedeskisehir.k12.tr
Yasin Yunus Eren
YASİN YUNUS EREN
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
yasin.eren@tedeskisehir.k12.tr
Deniz Sevimli
DENİZ SEVİMLİ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
deniz.sevimli@tedeskisehir.k12.tr
Gönül Dinç Kantarcı
GÖNÜL DİNÇ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
gonul.dinc@tedeskisehir.k12.tr
Lale Tiryaki
LALE TİRYAKİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
lale.tiryaki@tedeskisehir.k12.tr
Melda Akbay
MELDA AKBAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
melda.akbay@tedeskisehir.k12.tr
Simge Pınar Kolukısa
SİMGE PINAR KOLUKISA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
simge.kolukisa@tedeskisehir.k12.tr
Angela Bayram
MERVE ORUÇ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
merve.oruc@tedeskisehir.k12.tr
Merve Göklü
MERVE GÖKLÜ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
merve.goklu@tedeskisehir.k12.tr
Aysel Erdik
AYSEL ERDİK
ALMANCA ÖĞRETMENİ
aysel.erdik@tedeskisehir.k12.tr
Şükriye Sezer
ŞÜKRİYE SEZER
ALMANCA ÖĞRETMENİ
sukriye.sezer@tedeskisehir.k12.tr
Selim Geçek
SELİM GEÇEK
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
selim.gecek@tedeskisehir.k12.tr
Uğur Akkaya
UĞUR AKKAYA
BİLİŞİM GARAJ AKADEMİSİ ÖĞRETMENİ
ugur.akkaya@tedeskisehir.k12.tr
Haluk Aykol
HALUK AYKOL
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
haluk.aykol@tedeskisehir.k12.tr
Merve Kanca
MERVE KANCA
MÜZİK ÖĞRETMENİ
merve.kanca@tedeskisehir.k12.tr
Ayşe Başak Gülsoy
AYŞE BAŞAK GÜLSOY
DRAMA ÖĞRETMENİ
basak.gulsoy@tedeskisehir.k12.tr
Ekrem Borazan
EKREM BORAZAN
KARİKATÜR ÖĞRETMENİ
ekrem.borazan@tedeskisehir.k12.tr
Özgür Soytekin
ÖZGÜR SOYTEKİN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
ozgur.soytekin@tedeskisehir.k12.tr
 Gökhan Alkan
ALİ GÖKHAN ALKAN
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
gokhan.alkan@tedeskisehir.k12.tr
 
 
   
Sag ok Tam Egitim Bursu Başvurusu   Sag ok Sanal Tur   Sag okTEDES TV
Sag ok Öğretmen Başvurusu   Sag ok Mobil Uygulamalar   Sag okSürel in Sports
Sag ok Tanıtım Filmleri   Sag ok Veli Bilgilendirme Rehberi   Sag okWeb Mail
Sag ok İnsan Kaynakları   Sag ok K12Net Kullanma Klavuzu    
Sag ok Burs Sistemleri   Sag ok E-Okul    
         
Okulda Diyabet
TED Eskişehir Koleji © 2016 | Gizlilik Politikasi  
TED ESKİŞEHİR KOLEJİ
Yukarı Sögütönü Mah. Sögüt ve UludereYolu No:564 Tepebaşı/Eskişehir Tel: (+90 222) 433 22 14 Faks: (+90 222) 433 20 02 tedeskisehir@tedeskisehir.k12.tr